Rozzumbované kúpalisko

Autor: Simona Ivančáková | 18.8.2011 o 21:11 | (upravené 18.8.2011 o 21:24) Karma článku: 1,04 | Prečítané:  360x

Štúrovo – Na termálnom kúpalisku v Štúrove tento rok pripravili bohaté letné aktivity. Jedným z najväčších lákadiel tohtoročnej sezóny je nepochybne zumba vo vode.

 

Každý utorok, štvrtok, sobotu a nedeľu sa  priestory najväčšieho bazéna v areáli zaplnia stovkami ľudí, ktorí si chcú zacvičiť v rytme latinskoamerických melódií vo vode. „Zumba v bazéne je geniálna. Pravidelne chodievam cvičiť zumbu v telocvični, ale vo vode je to oveľa zábavnejšie a zložitejšie,“ prezradila návštevníčka kúpaliska Jana z Detvy.

Zvuk rytmických skladieb, milá a usmiata cvičiteľka zumby, stovky ľudí v bazéne, spľachot vody a synchronizované pohyby. Presne takto to vyzerá štyrikrát do týždňa v bazéne s umelým vlnobitím. Vlny v našom jedinom mori na Slovensku od tretej do trištvrte na štyri prestanú udierať. Tento čas je vyhradený zumbe. Usmiate tváre, chuť cvičiť a spraviť niečo dobré pre svoje zdravie. S týmto prichádzajú do studenej vody v bazéne stovky žien, detí, ale aj mužov. „Miestami mi to pripomína nacvičovanie spartakiády. Je milé, že pre takýto šport sa dokáže nadchnúť toľko ľudí v rôznych vekových kategóriách. S niečím takým som sa na kúpalisku ešte nestretla,“ prezradila Dominika z Popradu, ktorá sa v Štúrove rozhodla stráviť svoju tohtoročnú letnú dovolenku.

Pokiaľ aj vy máte chuť zavrtieť zadočkom a zacvičiť si vo vode počas pekných letných dní, tak určite navštívte termálne kúpalisko na juhu Slovenska. O zábavu a dobrý pocit, že ste urobili niečo pre svoje telo, máte na tomto mieste postarané.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.

KOMENTÁRE

America first: keď narcistickí populisti sľubujú lepšie zajtrajšky

Oznámil len, že Ameriku ochráni boh.


Už ste čítali?